Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 21.09.2019 02:12
  • Son Güncelleme: 21.09.2019 02:12

sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sınav sonuçları sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Açıköğretim Fakültesi'nde () eğitim gören öğrenciler sınav sonuçları hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Yakın bir zamanda gerçekleştirilen sınavın soru ve cevapları e-kampüs sistemi üzerinden erişime açılmıştı. Şimdi sınava katılan öğrenciler heyecanla ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt arıyor. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları nasıl sorgulanır?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF yaz okulu sınavlarına katılan binlerce öğrenci arama motorlarında bu soruya yanıt arıyor. 15 Eylül tarihinde yaz okulu sınavlarına katılan öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Soru ve cevapların yayımlanmasıyla birlikte adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi beklemeye başladı. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları sorgulama işlemi nasıl yapılır?

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bilindiği üzere AÖF sınavlarının sonuçları sınavın tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde açıklanıyor. Buna göre, 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının önümüzdeki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor. Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.