Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 18.09.2019 14:34
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 14:34

Aylık 250 TL burs! nasıl yapılır? 2019 burs başvuru formu

VGM burs başvuru işlemleri devam ediyor. tarafından ortaöğrenim ve yükseköğrenim öğrencilerine yönelik verilen burs imkanından faydalanmak isteyen öğrenciler ve aileleri başvuru detaylarını araştırmaya başladı. Peki, nasıl yapılır? VGM ortaöğrenim ve yükseköğrenim bursu ne kadar?

Aylık 250 TL burs! İşte detaylar...

VGM burs başvuru nasıl yapılır? Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) tarafından ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik her yıl burs imkanı verilmektedir. Ortaöğrenim burs başvuruları okulların açıldığı tarih olan 9 Eylül'de, yükseköğrenim burs başvuruları ise 15 Eylül'de başlamıştı. Peki, VGM burs başvurusu nasıl yapılır? Burs başvuru son gün ne zaman? VGM ortaöğrenim ve yükseköğrenim bursu ne kadar? İşte ayrıntılar...

VGM BURS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ortaöğrenim (İlkokul, ortaokul, lise) burs başvuruları 9 Ekim'de sona erecek.

Yükseköğrenim burs başvuruları 30 Ekim'de sona erecek.

Ortaöğrenim ve yükseköğrenim burs başvuruları başvuru formu doldurulmak suretiyle alınmaktadır.

ORTAÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

YÜKSEKÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.