Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 18.09.2019 11:46
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 11:46

ne zaman açıklanacak? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF sonuçları sorgulama ekranı

AÖF yaz okulu sonuçları için heycanlı bekleyiş sürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen AÖF yaz okulu sınavına katılan öğrenciler sonuçlara kilitlendi. Anadolu Üniversitesi tarafından konu ile ilgili duyuru bekleniyor. Peki, ne zaman açıklanacak? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

AÖF yaz okulu sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2019-2020 yaz okulu sınavları 14-15 Eylül'de gerçekleştirildi. Öğrenciler sınav sonuçlarını heyecanla bekliyor. Soru ve cevapların yayınlanmasının ardından sonuçların hangi tarihte açıklanacağı konusunda araştırmalar hız kazandı. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF sonuçları sorgulama nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bilindiği üzere AÖF sınavlarının sonuçları sınavın tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde açıklanıyor. Buna göre, 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının önümüzdeki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

SONUÇLAR BU SAYFADA OLACAK

Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.