Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 12.09.2019 12:33
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 09:09

KYK burs başvuru takvimi bekleniyor! 2019 ne zaman başlayacak?

için geri sayım başladı. tarafından her yıl yükseköğretim öğrencilerine verilen burs ve kredi imkanından faydalanmak isteyenler başvuru sürecini bekliyor. Konu ile ilgili KYK'dan açıklama geldi. Peki, 2019 başlayacak?

KYK'dan burs açıklaması! Başvurular...

KYK burs ve kredi başvuru takvimi, günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından her eğitim döneminde yükseköğretim öğrencilerine yönelik burs ve kredi verilmektedir. 2019-2020 eğitim öğretim döneminde burs ve krediye başvuru yapmak isteyen öğrenciler, başvuruların ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Bu nedenle KYK'nın resmi duyuruları yakından takip ediliyor. KYK tarafından geçtiğimiz gün yurt sonuçlarının açıklanması ile birlikte burs ve kredi açıklaması gelmişti. Peki, 2019 KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.