Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 09.09.2019 08:14
  • Son Güncelleme: 09.09.2019 13:46

giriş nasıl yapılır? 2019 e Okul VBS öğrenci giriş ekranı

, günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. Yeni eğitim öğretim dönemine başlayan öğrenciler ve velileri öğrenciye ait okul bilgilerini görüntüleyebilmek için sistemine akın etmeye başladı. Peki, e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş nasıl yapılır? 2019 e Okul VBS öğrenci giriş ekranı...

e Okul giriş nasıl yapılır?

e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş nasıl yapılır? e-Okul sistemi, öğrenciye ait okul bilgilerini içeriyor. Not bilgisi, devamsızlık bilgisi gibi birçok önemli bilginin yer aldığı e-Okul sistemi, okulların açılmasıyla birlikte yeniden gündeme geldi. Yazımızda, e Okul sistemine dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Peki, e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş nasıl yapılır? 2019 e Okul VBS öğrenci giriş ekranı...

E-OKUL VBS GİRİŞ NASIL YAPILIR?

E-Okul sistemi ile birlikte öğrenciye ait birçok bilgi kolaylıkla görüntülenebilmektedir. Öğrenciler ve velilerin sıklıkla takip ettiği e-Okul sistemine giriş https://e-okul.meb.gov.tr/logineOkul.aspx üzerinden yapılmaktadır. Bu sayfada iki giriş paneli bulunuyor. Öğrenciler ve velilerin e-Okul sistemini kullanabilmesi için bu iki panelden 'Veli Bilgilendirme Sistemi' başlıklı alana gelmeleri gerekiyor. Öğrenci T.C. Kimlik Numarası ve öğrenci okul numarası ile birlikte sisteme giriş yapılabiliyor.

E-OKUL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.