Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 10.09.2019 02:01
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 02:01

yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı mı? ne zaman, giriş belgesi nasıl alınır?

Fakültesi'nde () eğitimini sürdüren öğrenciler hakkında sorgulatmalar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda yayımlandı mı sorusu merakla araştırılan sorular arasında bulunuyor. Peki, AÖF yaz okulu ne zaman başlayacak? AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı mı?

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı mı? On binlerce öğrenci bu soruya yanıt arıyor. Ayrıca AÖF yaz okulu sınavlarına ilişkin detaylar pek çok öğrencinin gündeminde yer alıyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavları 14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Peki, AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF YAZ OKULU SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYIMLANDI MI?

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi henüz erişime açılmadı. Sınav belgeleri açıldığında haberimizin içinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.