Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 09.09.2019 09:39
  • Son Güncelleme: 09.09.2019 09:39

sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak? 2019 ?

sınavları için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan yaz okulu sınavına katılacak öğrenciler, sınava nerede gireceklerini merak ediyor. Peki, 2019 yapılacak? ? İşte detaylar...

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak? 2019 AÖF yaz okuluna başvuru yapan öğrenciler sınav için hazırlıklarını sürdürüyor. Sınava sayılı günler kala sınava girilecek yer bilgisi gösteren sınav giriş belgesinin ne zaman yayınlanacağı öğrencilerin gündeminde. Yaz okulu sınav merkezi tercihini 30 Temmuz'a kadar yapan öğrencilerin katılacağı AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? 2019 AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

AÖF YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

Yaz okulu sınavları 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Yaz okulu sınavlarının bütün illerde yapılması planlanmaktadır.

AÖF YAZ OKULU SINAV GİRİŞ BELGESİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesinin ne zaman açıklanacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Bu haftasonu gerçekleştirilecek AÖF ya okulu sınavına giriş belgelerinin kısa süre içerisinde erişime açılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.