Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 27.08.2019 09:16
  • Son Güncelleme: 09.09.2019 18:01

E okul nasıl girilir?

Teknolojik gelişmeler ile birlikte üzerinden çeşitli konular hakkında bilgi edinme kolaylaştı. Globalleşen dünyada internet kısa sürede bilgiye ulaşma fırsatı sunuyor. Veliler ise öğrenciler notları ve devamsızlık bilgilerini internet üzerinde sisteminden öğreniyorlar.

E okul veli bilgilendirme sistemine nasıl girilir?

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş ekranı! e-Okul VBS sisteminden öğrencilerin notlarından devamsızlık bilgilerine kadar okul hayatları ile ilgili pek çok detaylara erişim sağlanabiliyor. e-Okul giriş sayfasını sizler için araştırdık. İşte e-Okul giriş ekranı! E-Okul VBS sistemine giriş yapmak için ilk olarak Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı "https://eokul.meb.gov.tr/" adresine giriş sağladıktan sonra ise sağ tarafta yer alan "Veli Bilgilendirme Sistemi" başlığı altındaki istenen bilgileri doldurmak gerekmektedir

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.