Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 22.08.2019 16:44
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 16:44

Bakan Selçuk duyurdu! ? 2019 2020 yapılacak?

Okulların açılmasına kısa süre kaldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan takvim ile birlikte okulların hangi tarihte açılacağı belli oldu. Yeni dönem için heyecan içinde olan öğrenciler konu ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, bu sene ? 2019 2020 yapılacak?

Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilini sürdüren öğrenciler yeni döneme hazırlıklara başladı. Lise yerleştirmelerinin yapılması ve okul kayıtlarının devam etmesi ile birlikte yeni eğitim-öğretim dönemi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medyadan öğrencilere tatil tarihlerini açıkladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019 2020 ara tatiller ne zaman yapılacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından öğrencilere seslendi. Bakan Selçuk yaptığı açıklamada; "Okulu çok özledim." Yahut "Ne yani bitti mi tatil?"diyen çocuklara kısa bir bilgilendirme: Açılış:9 Eylül, İlk Ara Tatil:18-22 Kasım, Yarıyıl Tatili:20-31 Ocak, 2. Ara Tatil: 6-10 Nisan, Kapanış:19 Haziran. Tatilin son günlerindesiniz çocuklar, keşfedin, oynayın istediğinizce." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.