Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 23.08.2019 09:21
  • Son Güncelleme: 31.08.2019 18:17

22 Ağustos 2019 sigara fiyatları lı güncel liste!

22 Ağustos 2019 sigara fiyatları son dakika lı güncel liste! İşte zam sonrası yeni sigara fiyatları. 2019 sigara fiyatları zamlı güncel liste! Bazı sigara fiyatlarına zam geldi. British American Tobacco'nun sigaralarına zam yapıldı. Diğer zam yapılan marka ise zam gelen oldu. Peki zamlı güncel sigara fiyatları ne kadar?

22 Ağustos 2019 sigara fiyatları zamlı güncel liste!

Güncel sigara fiyatları ne kadar oldu sorusu arama motorlarında merakla araştırılan konuların başında bulunuyor. Peki, güncel sigara fiyatları ne kadar oldu? İşte 23 Ağustos sigara fiyat listesi... Sigaraya yapılan zam gündemde konuşulan konular arasında bulunuyor. Yeni sigara fiyatlarının neler olduğu ise merak konusu. Philip Morris ve British American Tobacco sigaralarına zam yaptı. sigara markalarına yapılan zamlar 3 Ağustos'tan itibaren uygulanmaya başlanmıştı. İşte zamlı güncel sigara fiyatları listesi! Merak edilen detaylar haberimizde... İşte zam sonrası yeni sigara fiyatları

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.