Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 21.08.2019 13:06
  • Son Güncelleme: 21.08.2019 13:06

2019 Çocuk Gelişimi açıklandı mı?

Çocuk Gelişimi , günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. tarafından 30 Haziran'da gerçekleştirilen DGS'nin sonuçlarını görüntüleyen öğrenciler bir yandan da sonuçlarına göre tercih yapacakları Çocuk Gelişimi taban puanları bilgisini araştırmaya başladı. Peki, ÖSYM tarafından müjdeli haber geldi mi? DGS 2019 Çocuk Gelişimi taban puanları açıklandı mı? DGS tercih kılavuzunun yayınlanmasının ardından geçiş yapılabilecek bölümler de yayınlandı. Ön lisans programlarına göre geçiş yapılabilecek lisans programlarına haberimiz içerisinde bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

DGS 2019 Çocuk Gelişimi  taban puanları açıklandı mı?

DGS tercih kılavuzu bugün erişime açıldı. Sınav sonuçlarına göre Çocuk Gelişimi bölümüne geçiş yapmak isteyecek öğrenciler bölümün taban puanları bilgisini araştırmaya başladı. Peki, DGS Çocuk Gelişimi taban puanları açıklandı mı? 2019 DGS geçiş yapılacak bölümler arasında Çocuk Gelişimi taban puanları kaç? DGS kapsamında lisans programlarına tercih işlemleri başladı. Ancak, ÖSYM tarafından DGS tercih kılavuzu henüz yayınlanmadı. Böylelikle DGS Çocuk Gelişimi taban puanları bilgisi de henüz belli olmadı. Yayınlanacak DGS kılavuzu ile birlikte geçiş yapılacak bölümlere ait bilgiler belli olduktan sonra takvim.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.