Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 21.08.2019 16:20
  • Son Güncelleme: 21.08.2019 22:21

mülakat yerleştirme sonuçları açıklandı! BİLSEM kayıtları ne zaman yapılacak?

Bilim ve Sanat Merkezleri () bireysel değerlendirmeleri 13 Mayıs - 9 Ağustos tarihleri arasında yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan takvimine göre mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih 21 Ağustos Çarşamba günü olarak belirtilmişti. Merakla beklenen BİLSEM mülakat yerleştirme sonuçları açıklandı. Peki, BİLSEM kayıtları ne zaman yapılacak? İşte na dair merak edilen detaylar...

BİLSEM kayıtları ne zaman yapılacak?

BİLSEM mülakat sonuçları saat kaçta açıklanacak? Mülakatlara katılan on binlerce öğrenci ve veli sonuçları bekliyor. BİLSEM 2. aşama bireysel mülakat ve tanılama sonuçları bugün açıklanıyor. BİLSEM bireysel sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden erişime açıldı. İşte mülakatlara ilişkin detaylar...

BİLSEM MÜLAKAT SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

MEB takviminde yer alan bilgiye göre BİLSEM mülakat sonuçları 21 Ağustos'ta kayıt için hak kazanan öğrencilerin isimleri açıklandı.

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.