Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 19.08.2019 21:46
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 21:46

ne zaman açıklanacak? Sonuçlar için heyecanlı bekleyiş başladı!

ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleştirilen mülakatlarının ardından gözler mülakat sonuçlarına çevrildi. Mülakatların ardından mülakatlara katılan öğrenciler ve velileri sonuçları beklemeye başladı. Peki, ne zaman açıklanacak? İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı...

BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

BİLSEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Mülakat sonuçları için gözler MEB'te. BİLSEM'de bireysel değerlendirmeler 13 Mayıs - 9 Ağustos tarihleri arasında yapıldı. Açıklanacak mülakat sonuçlarına göre öğrenciler kayıt hakkı kazanacak. Peki, BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB takviminde yer alan mülakatların açıklanacağı tarih...

BİLSEM MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MEB takviminde yer alan bilgiye göre BİLSEM mülakat sonuçları 21 Ağustos'ta kayıt için hak kazanan öğrencilerin isimleri açıklanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.