Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 14.08.2019 19:52
  • Son Güncelleme: 14.08.2019 19:52

Gözler ÖSYM'de! tercihleri ne zaman başlayacak? 2019 yayımlandı mı?

sonuçları ÖSYM tarafından bir süre önce öğrencilerin erişimine açılmıştı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte DGS tercihlerine ilişkin detaylar hakkında öğrencilerin araştırmaları sürüyor. başlayacak sorusu sınava giren öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Peki, 2019 yayımlandı mı? İşte konu hakkında bilgiler...

Gözler ÖSYM'de! DGS tercihleri ne zaman başlayacak?

DGS tercihleri ne zaman başlayacak? Binlerce öğrenci heyecanla bu soruya yanıt aramaya başladı. Sonuçların erişime açılmasının ardından DGS tercih döneminin hangi tarihte yapılacağı öğrenciler tarafından arama motorlarında araştırılıyor. Peki, DGS tercih kılavuzu yayımlandı mı? İşte konu hakkında son bilgiler...

DGS TERCİH DÖNEMİ NE ZAMAN?

DGS tercih döneminin ne zaman başlayacağı hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak kısa sürede tercihlerin başlayacağı öngörülüyor. Tercih takvimi ve tercih ile ilgili tüm detaylar, yayınlanacak 2019 DGS tercih kılavuzu ile birlikte belli olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.