Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 21.07.2019 20:18
  • Son Güncelleme: 21.07.2019 20:20

? sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Sınav giriş yerleri açıklandı mı?

? 'nde eğitimlerini sürdüren öğrenciler 3 ders sınavı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Aynı zamanda AÖF sınav giriş belgesi yayımlanıp yayımlanmadığı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, AÖF 3 ders sınavı ne zaman yapılacak? AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı?

AÖF 3 ders sınavı ne zaman yapılacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) eğitim gören öğrenciler AÖF 3 ders sınavlarını sorgulatıyor. Sınava sayılı günler kala AÖF 3 ders sınavı ne zaman yapılacak sorusu merakla araştırılıyor. Peki, AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? İşte cevabı...

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

AÖF üç ders sınavı, 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00'da, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa'da gerçekleştirilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.