Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 15.07.2019 09:23
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 09:23

soruları: nedir? hangi meyvedir?

soruları oldukça merak ediliyor. KPSS soruları içinde bir tanesi var ki adayları şaşırttı. nedir sorusu oldukça ilgi çekti. Amerikan armudu nedir? nun hangi meyve olduğuna ilişkin araştırmalar sürüyor. 2019 KPSS Genel Kültür sorusunda adaylara ilginç bir soru soruldu. Amerikan armudunun hangi meyve olduğu 2019 KPSS'nin yanıtı en çok merak edilen sorusu oldu. Peki, Amerikan armudu nedir? Amerikan armudu ülkemizde avokado olarak da tanınıyor.. İşte ı ve cevapları

14 Temmuz KPSS soruları: Amerikan armudu nedir?

KPSS 2019 sorusu Amerikan armudu nedir? Amerikan armudu hangi meyvedir sorusuna 2019 KPSS lisans sınavına giren adaylar yanıt arıyor. KPSS'nin bu sene şaşırtan sorusu Amerikan armudu oldu. Peki, Amerikan armudu nedir? Amerikan Armudu halk arasında avokado olarak da bilinmektedir. Anavatanı Orta Amerika'dır. Orta Amerika'da yapılan bazı arkeolojik araştırmalar avokadonun 8000 yıldan beri tarımının yapıldığını göstermektedir. Bu arada sınavda yer alan her test kendi içinde değerlendirilecektir. Her testte, örneğin Genel Yetenekte, doğru cevap sayısından yanlış cevap sayısının dörtte biri çıkarılarak ham puanlar bulunacak, bu puanların ortalama ve standart sapmaları kullanılarak standart puanlar hesaplanacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.