Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 12.07.2019 15:15
  • Son Güncelleme: 12.07.2019 15:15

ne zaman açıklanacak? 2019 MEB BİLSEM bireysel değerlendirme sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

BİLSEM 2. aşama bireysel değerlendirme sınav sonuçları için öğrencilerin ve velilerin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan takvimde, sonuçların ne zaman açıklanacağı duyuruldu. Peki, ne zaman açıklanacak? 2019 MEB BİLSEM bireysel değerlendirme sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığınca gerçekleştirilen BİLSEM'in 2. aşaması olan bireysel değerlendirme işlemleri 13 Mayıs'ta başladı. Bireysel değerlendirmeye tabi tutulan öğrenciler, sonuçların açıklanacağı tarihi araştırmaya başladı. Bakanlık ise yayınladığı takvim ile birlikte merak edilen sorulara yanıt verdi. Peki, BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 MEB BİLSEM bireysel değerlendirme sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte konu ile ilgili detaylar...

BİLSEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

13 Mayıs'ta başlayan bireysel değerlendirmeler 02 Ağustos'ta sona erecek.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın takvimine göre, bireysel değerlendirmelerin sonuçları 9 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak.

İşte 2019 BİLSEM takvimi:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.