Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 25.06.2019 20:28
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 20:28

2019 ve kontenjanları! Van lise taban ve tavan puanları açıklandı mı?

LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler LGS ile ilgili detayları internette araştırmaya başladı. LGS taban ve tavan puanları sonuçların ardından merakla araştırılan konuların arasında yer alıyor. Sınava giren öğrenciler heyecanla tercih yapmayı bekliyorlar. İyi bir lisede eğitim görmek isteyen öğrenciler hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, Van lise taban ve tavan puanları belli oldu mu? İşte taban ve tavan puan detayları...

Van lise yüzdelik dilimleri ve kontenjanları açıklandı

Öğrenciler LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından LGS okul taban puanları ve yüzdelik dilimleri hakkında bilgi edinmek istiyor. İyi bir lisede eğitim görmek isteyen öğrenciler bu bağlamda LGS taban puanları ile ilgili tercih dönemi başlamadan önce araştırma yapıyor. Peki, Van lise taban ve tavan puanları belli oldu mu?

VAN LİSE TABAN VE TAVAN PUANLARI BELLİ OLDU MU?

LGS tercih kılavuzu yayımlandı. Tercih kılavuzunun yayımlanmasıyla birlikte kılavuz içerisinde lise puanları da açıklandı. İşte LGS il il taban ve tavan puanları...

LGS YÜZDELİK DİLİM VE KONTENJANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MEB TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.