Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 24.06.2019 10:43
  • Son Güncelleme: 24.06.2019 11:46

lise taban puanları belli oldu! 2018 - 2019 nasıl?

lise taban ve tavan puanları belli oldu. 1 Haziran'da gerçekleştirilen LGS'nin sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler tercih işlemlerini gerçekleştirecek. Öğrenciler, lise taban puanları, yüzdelik dilimleri ve kendi puanlarını karşılaştırıp tercih yapacaklar. Gözler na çevrildi. İşte merak edilen tüm detaylar...

Sakarya lise taban puanları belli oldu

Sakarya lise taban puanları, günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. 1 Haziran'da gerçekleştirilen LGS sınavının ardından öğrenciler heyecanla sonuçları beklemeye başlamıştı. Milli Eğitim Bakanlığı bugün sınav sonuçlarını erişime açtı. Sakarya 'da ikamet eden öğrenciler ve velileri, liselerin taban puanları ile yüzdelik dilimlerini araştırmaya başladı. Peki, Sakarya lise taban ve tavan puanları nasıl? Sakarya liselerin yüzdelik dilimleri nedir?

SAKARYA LİSELERİN TABAN PUANLARI, YÜZDELİK DİLİMLERİ BELLİ OLDU

LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak öğrenciler Sakarya liselerin taban puanlarını araştırmaya başladı. E Okul'un resmi internet adresi üzerinden Sakarya lise taban puanları, yüzdelik dilimleri görülebiliyor.

SAKARYA TABAN PUANLARI, YÜZDELİK DİLİMLERİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.