Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 24.06.2019 13:18
  • Son Güncelleme: 24.06.2019 17:36

? MEB Öğretmen personel.meb.gov.tr sayfasında

? Öğretmenlerin il dışı tayin için heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan takvime göre, iller arası yer değiştirme başvuruları 14-20 Haziran'da gerçekleştirildi. Peki, İl dışı tayinler saat kaçta açıklanacak? MEB Öğretmen personel.meb.gov.tr sayfasında nasıl görüntülenir?

İl dışı tayinler saat kaçta açıklanacak?

İl dışı tayin sonuçları için geri sayım başladı. Öğretmenlerin 2019 yılında yapacakları iller arası yer değiştirme başvuruları 20 Haziran'da tamamlandı. İsteğe bağlı ve zorunla çalışma yükümlülüğüe bağlı yer değiştirme başvurusu yapan öğretmenler, heyecanla sonuçları bekliyor. Peki, İl dışı tayinler saat kaçta açıklanacak? MEB Öğretmen il dışı atama sonuçları personel.meb.gov.tr sayfasında nasıl görüntülenir? İşte konu ile ilgili detaylar...

İL DIŞI TAYİNLER SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il dışı yer değiştirme başvuruları 14 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yayınlanan takvimde yer alan bilgiye göre, atama sonuçları 24-25 Haziran 2019 tarihlerinde açıklanacak. Sonuçların saat kaçta açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

SONUÇLAR BU SAYFA ÜZERİNDEN AÇIKLANACAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.