Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 19.06.2019 13:02
  • Son Güncelleme: 19.06.2019 13:02

ile sınav yerleri belli oldu mu? ÖSYM 2019 ?

DGS sınavına sayılı günler kala, öğrenciler sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesini araştırmaya başladı. ÖSYM tarafından uygulanan DGS'ye başvuru yapan öğrenciler, internet üzerinden araştırmalarını hızlandırdı. Peki, ile sınav yerleri belli oldu mu? ÖSYM 2019 ? nasıl görüntülenir?

DGS sınav giriş yerleri belli oldu mu?

DGS sınav giriş belgesi, son günlerde en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. DGS sınavına katılacak olan binlerce öğrenci sınava hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da sınava girecekleri yerleri merak etmeye başladı. Sınava sayılı günler kala, ÖSYM'den müjdeli haber bekleniyor. Peki, DGS sınav giriş belgesi ile sınav yerleri belli oldu mu? ÖSYM 2019 DGS ne zaman? DGS çıkmış sorular nasıl görüntülenir? İşte konu ile ilgili detaylar...

DGS SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI MI?

DGS sınav giriş yerleri henüz belli olmadı. ÖSYM tarafından erişime açılacak olan DGS sınav giriş belgesinin bu hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor. Konu ile ilgili resmi açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak.

DGS sınav giriş yerleri, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresi üzerinden erişime açılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.