Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 30.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 30.09.2011 17:27

'ta ek yerleştirmeye başvurular başladı

Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı () ile ilgili ek yerleştirme tercih süresi bugün başladı.

YDUS'ta ek yerleştirmeye başvurular başladı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (), 2011 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı () ek yerleştirme tercihlerinin alınması ile ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, 16 Temmuz 2011 tarihinde yapılan 2011-YDUS ile ilgili ek yerleştirme tercih işlemlerinin bugün saat 13.00'da başladığı belirtilerek, "Tercih işlemleri 30 Eylül-5 Ekim 2011 tarihleri arasında ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden aday tarafından, bireysel olarak internet aracılığıyla, TC Kimlik Numaraları ve şifreleri kullanılarak elektronik ortamda yapılacaktır." denildi.

Açıklamaya göre ek yerleştirme sonuçları, ÖSYM'nin internet sayfasında yayımlanacak, adaylara ek yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.