Takvim

Vav TV Canlı Yayın
ABONE OL

'in ’un gizli ortağı olduğu ortaya çıktı

, virüsü fırsata çevirdi! Onlarca aşıdan sonra gözünü ilaç şirketine dikti. Trump’ı iyileştiren antikor kokteylini bulan ’un gizli ortağı olduğu belirlendi.

'Bill'im adamı

Bilim insanları, COVİD-19'u bitirmek için çalışmalarına hız verdi. 'li şirketi ise virüse karşı antikor kokteyli geliştirdi. 'dan kullanım onayı bekleyen kokteylin virüse karşı yüzde 81 koruduğu belirlendi. 'nde Prof. , REGEN-COV'un hastalığın diğer insanlara yayılmasını engellediğini söyledi.Antikoru öve öve bitiremeyen 'in eylül ayında şirketin yüzde 90'ınını satın aldığı belirlendi. Bu durum " virüsü biliyordu" iddialarını alevlendirdi...ABD eski Başkanı Trump, Regeneron şirketinin geliştirdiği antikoru ilk deneyenlerden biriydi. İlaç sayesinde virüsü kısa sürede yenmişti.


KANSERİ COVİD!
COVİD-19, milyonlarca insanı hayattan kopardı. İmperial College London'da yapılan çalışma ise heyecan yarattı. Buna göre binden fazla kanser hastasının COVİD-19 virüsü karşısındaki değişimlerine bakıldı. Virüsün kanserli hücreleri küçülttüğü ortaya çıktı! Bu durum, kanser hastaları için yeni bir umut olarak açıklandı.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Canlı Corona Virüsü Haritası - Corona Virüsü Ölü ve Vaka Sayısı Son Durum