Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

Kraliçe 2. Elizabeth'ten 'sağlıklıyım' mesajı! Telefonda ile görüştü...

71 yaşındaki , Coronavirüs’e yakalandı. 93 yaşındaki annesi Kraliçesi 2’inci Elizabeth’in, Başbakan ile yaptığı telefon görüşmesine ait fotoğraf yayınladı.



İ
ngiltere Kraliyet Ailesi, Coronavirüs kabusunu yaşadı. Prens Charles virüse yakalandı. Kraliçe Elizabeth, 'sağlıklıyım' mesajı yolladı. İngiliz tahtının varisi 71 yaşındaki Prens Charles'ın Covid-19 testi pozitif çıktı.



Kraliçe, Buckingham Sarayı'ndan ayrılıp Windsor Kalesi'ne taşındı. Sağlık durumu merak edilmeye başlandı. Kraliyet, Kraliçe'nin Başbakan Boris Johnson ile yaptığı telefon görüşmesine ait fotoğraf yayınladı.



Öte yandan Prens Charles ve eşi Camilla'nın resmi olarak temsil edildiği Clarence House sözcüsü ise Prens'in hastalığını hafif belirtilerle geçirdiğini ve şu anda İskoçya'daki Birkhall'de kendini karantinaya aldığını açıkladı. 72 yaşındaki Camilla'nın ise koronavirüs testi negatif çıktı.



Kraliçe Elizabeth, 'sağlıklıyım' mesajı verdi.




kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.