Bugünkü
Takvim

'ın o fotoğrafları olay oldu!

’ın ülkenin Başbakanlık sitesi için çektirdiği fotoğraflar ülkede büyük tartışmalara neden oldu. İyi haberler için gülümseyen kötü haberler için somurtan Paşinyan’ın bu fotoğrafları alay konusu olurken bazı vatandaşlar tepki göstererek yönetimi eleştirdi.

  • Dünya
  • 23.02.2020 11:32
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.02.2020 11:39
ABONE OL
Ermenistan Başbakanı'nın o fotoğrafları olay oldu!

'ın resmi açıklamalarında iki farklı fotoğraf kullanması ülkede alay konusu oldu.


Ermenistan Başbakanı Paşinyan, Ermenistan Başbakanlık sitesinde yayınlanan iyi ve kötü haberlerde kullanılmak üzere iki ayrı fotoğraf çektirdi. Başbakanlık sitesinde Paşinyan'ın olumlu haberlerde gülerken, kötü haberlerde somurturken verdiği poz kullanılıyor.

Paşinyan'ın resmi siteden böyle bir yöntem kullanması ülkede gündem oldu. Çok sayıda Ermeni, Paşinyan'ın yöntemini eleştirerek, söz konusu durumla alay etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.