Bugünkü
Takvim

’nın Markle istihbaratı

Britanya'da Kraliyet ailesinin ve eşi 'ın ailenin 'üst düzey' üyeliğinden ayrılma kararı karşısında 'incindiği' iddia edilmişti. Hatta bu kararın 2. Elizabeth'e danışılmadan alındığı belirtilmişti. Ancak gerçeğin daha farklı olduğu ortaya çıktı. Kraliçe'nin, 'nın önemli isimleriyle görüşerek Markle hakkında istihbarat istediği medyaya sızdı.

ABONE OL
MI6’nın Markle istihbaratı
Britanya'da Kraliyet ailesinin ve eşi 'ın ailenin 'üst düzey' üyeliğinden ayrılma kararı karşısında 'incindiği' iddia edilmişti. Hatta bu kararın 2. Elizabeth'e danışılmadan alındığı belirtilmişti. Ancak gerçeğin daha farklı olduğu ortaya çıktı.

Harry'nin evlenmeden önce Kraliçe II. Elizabeth'e Meghan Markle'ı anlattığı biliniyordu. Ancak Kraliçe'nin, 'nın önemli isimleriyle görüşerek Markle hakkında istihbarat istediği medyaya sızdı. MI6 da Markle'ın bir evlilik yaptığını 17 de sevgilisinin olduğunu Kraliçe'ye rapor halinde sununca, evliliğin gerçekleşmeyeceği ihtimali yükselmişti.

Ancak Harry'nin itirazlara rağmen evlenmesi, Kraliçe'yi kızdırmıştı. Hatta bu yılın sonunda Kraliçe'nin Harry ve Markle'ın unvanlarını alacağı ancak çiftin erken davrandığına dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.