Bugünkü
Takvim

Spiker, ağabeyinin ölüm haberini anlatırken kendini zor tuttu

'ta yayın yapan merkezli haber kanalı Dijlah 'nin spikeri Sugar , canlı yayında büyük üzüntü yaşadı. Programdan önce ağabeyi Binbaşı Tarık Abbas Jamil'in, 'ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi. Buna rağmen haberleri sundu. Ağabeyinin ölümünü anlatırken gözyaşı dökmemek için kendini zor tuttu.

ABONE OL
En acı haber
Irak'ta yayın yapan merkezli haber kanalı Dijlah 'nin spikeri Sugar , canlı yayında büyük üzüntü yaşadı. Programdan önce ağabeyi Binbaşı Tarık Abbas Jamil'in, 'ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi. Buna rağmen haberleri sundu. Ağabeyinin ölümünü anlatırken gözyaşı dökmemek için kendini zor tuttu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.