Bugünkü
Takvim

'Abe' imparator oldun be!

126.  Naruhito dün başkent Tokyo'da 'nda düzenlenen geleneksel törenle ülkede "kasımpatı" adı verilen imparatorluk tahtı "Takamikura"ya çıktı. Naruhito, törende "Korozen no go ho" adı verilen ve 9'uncu Yüzyıl'da imparatorların giydiği kahverengi tonlarında kuşaklı geleneksel bir elbise giydi. 'nun Naruhito'yu, tahta çıkışında tebrik ettiği anlar ise çok konuşuldu.

'Abe' imparator oldun be!
126. Japon İmparatoru Naruhito dün başkent Tokyo'da İmparatorluk Sarayı'nda düzenlenen geleneksel törenle ülkede "kasımpatı" adı verilen imparatorluk tahtı "Takamikura"ya çıktı. Naruhito, törende "Korozen no go ho" adı verilen ve 9'uncu Yüzyıl'da imparatorların giydiği kahverengi tonlarında kuşaklı geleneksel bir elbise giydi.'nun Naruhito'yu, tahta çıkışında tebrik ettiği anlar ise çok konuşuldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.