Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 21.10.2019 16:01
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 16:12

Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'tan açıklaması

Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, ile ABD arasında, 'na 120 saat ara verilerek terör örgütü /'nın güvenli bölgeden çekilmesi amacıyla sağlanan mutabakata ilişkin, "Çatışmaların yeniden alevlenmesini istemiyoruz." dedi.

Almanya'dan Barış Pınarı Harekatı açıklaması

Maas, Belarus Dışişleri Bakanı Vladimir Makey ile yaptığı görüşmenin ardından düzenlenen basın toplantısında, 'nin 'nin kuzeydoğusuna yaptığı askeri harekat ile ilgili Alman hükümetinin tutumunun herkesçe bilindiğini ve harekatın devam etmemesi gerektiğini belirtti.

Belirlenen süre bittikten sonra askeri harekatın devam etmemesinin sağlanması ve siyasi çözümün bulunması gerektiğini ifade eden Maas, "Çatışmaların yeniden alevlenmesini istemiyoruz." ifadesini kullandı.

Maas, bunun için çaba harcadıklarını kaydetti.

Kızılhaçın bölgeye girdiğini de ifade eden Maas, "Bu, insani durumun (bölgede) gerçekten nasıl oluğuna ilişkin fikir vermesi için önemli." şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

Basarabi Basarabi

Şimdiye kadar uyuttunuz bu milleti artık sizede uyku haram bu dünyada..demokrasi insan hakları yalanınız bitti..bizde olan sizde asla yoktu..işinize nasıl geliyorsa öyle yapıyorsunuz kılınıza zarar gelse kendi insanınızı bile ezer geçersiniz ab

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2019 19:25
KARTAL KARTAL

BİZ TÜRKLERE ALLAHDAN BASKA HİİİİİİİİÇ KİMSE EMİR VEREMEZ ÖYLE DİİİİİİLMİ.......................?

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 21.10.2019 16:16
nihat nihat

almana gitmek isteyen göçmenleri gönderelim esas aglamasını o zanam seyredelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet59
hayır0
cevapla 21.10.2019 16:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.