Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.10.2019 21:00
  • Son Güncelleme: 19.10.2019 22:56

haddini aştı! Başörtüsünü üniformasına benzetti…

’daki haber kanallarından LCI’da düzenlenen bir programda konuşan devlet kanalı France 2 sunucularından haddini aştı. Başörtüsünün dini değil siyasi bir simge olduğunu iddia eden “Nasıl ki üniforması yasak, başörtüsü de öyle yasak olmalı.” şeklinde skandal ifadeler kullandı.

'nin Fırat'ın doğusunda ağır darbe vurduğu /'lı teröristlerle görüşüp onlara kucak bir skandala daha imza attı.

BAŞÖRTÜSÜNÜ NAZİ ÜNİFORMASINA BENZETTİ
Fransa'daki haber kanallarından LCI'da düzenlenen bir programda konuşan devlet kanalı France 2 sunucularından haddini aştı. Başörtüsünün dini değil siyasi bir simge olduğunu iddia eden "Nasıl ki üniforması yasak, başörtüsü de öyle yasak olmalı. İşte bu kadar basit." şeklinde skandal ifadeler kullandı.

FRANSA EĞİTİM BAKANI "BAŞÖRTÜSÜ YASAKLANMALI" DEMİŞTİ
Fransa Eğitim Bakanı Jean-Michel Blanquer de geçtiğimiz günlerde başörtüsüne ilişkin skandal açıklamalarda bulunmuştu. Okul gezilerinde öğrencilere refakat eden annelerin başörtüsü takmasına ilişkin, "Yasa başörtüyü yasaklamıyor ancak yerel yönetimlerin başörtüyü yasaklanmasını teşvik edebiliriz." ifadelerini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

LAIK YOBAZ LAIK YOBAZ

YAHUDI kadinlarda kafalarini örtüyor, hadi onlari elestirmeye kalk fransiz (farnsiz=soykirimci), ve ya hristya hali 100 evelden önce kadinlar kafalarini örtüyordu ne olduda bu kadar laik yobaz oldu fransizlar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.10.2019 22:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.