Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.10.2019 01:28
  • Son Güncelleme: 19.10.2019 01:56

İngiliz de kudurdu! Başkan Erdoğan ve ’yi hedef alarak kara propaganda yaptılar…

’nin sınırlarında kurulan terör koridorunu engellemek amacıyla gerçekleştirdiği İngilizleri kudurttu. merkezli ve gazeteleri, skandal haberlere imza attı. Türkiye’yi ve Başkan Erdoğan’ı hedef alan gazeteler terör örgütü /’ye karşı gerçekleştirilen operasyonu çarpıtarak Türkiye’nin kullandığını ve hedefin Kürtler olduğu yalanını manşete taşıdı.

İngiliz de kudurdu!

'nin Fırat'ın doğusunda kurulmak istenen terör koridorunu yok etmek için başlattığı , ABD ile yapılan anlaşma sonrası terör örgütünün güvenli bölgeden çekilmesi şartıyla 120 saat durduruldu.

Türkiye'nin kendi kararlarını uygulayabilen bir devlet olarak, hudutlarının güvenliğini sağlamak adına, sınırlarında kurulan terör koridorunu engellemek amacıyla gerçekleştirdiği harekat yi adeta kudurttu. İngiltere merkezli ve gazeteleri, skandal haberlere imza atarak kara propaganda yapmaya başladı. Türkiye'yi ve Başkan Erdoğan'ı hedef alan gazeteler terör örgütü /'ye karşı gerçekleştirilen operasyonu çarpıtarak Türkiye'nin kullandığını ve hedefin Kürtler olduğu yalanını manşete taşıdı.

"KÜRTLERE SOYKIRIM YAPILIYOR" DİYEREK ERDOĞAN'I HEDEF ALDILAR
Morning Star isimli gazete yaptığı kara propaganda haberinde "Rojava'da Kürtlere karşı soykırım yaplıyor" yalanıyla Başkan Erdoğan'ın fotoğrafını koyarak "Terrorist" manşetini attı.

KİMYASAL SİLAH YALANI
Daily Mail gazetesi ise Türkiye'nin 'Napalm' ve 'Beyaz Fosfor' gibi kimyasal silahlar kullandığını Kürtleri ve çocukları vurduğu yalanıyla manipülasyon yaptı.

MSB: TSK'NIN ENVANTERİNDE KİMYASAL SİLAH BULUNMAMAKTADIR
Dış basında çıkan "Türkiye Kimyasal silah kullanıyor" haberlerine 'ndan yalanlama gelmişti.

Bakanlıktan yapılan açıklamada Barış Pınarı Harekatı'nın planlama ve icrasında sadece teröristlerin ve bunlara ait barınak, sığınak, mevzi, silah, araç ve gereçlerin hedef alındığı, sivil/masum kişiler, harekat bölgesindeki tarihi, kültürel, dini yapılar, altyapı tesisleri ve çevrenin zarar görmemesi için her türlü dikkat ve hassasiyetin gösterildiği belirtilmişti.

MSB'nin açıklaması şu şekilde:
"Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başarısına gölge düşürmek isteyen çevrelerce özellikle dış basında gündeme getirilen 'Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kimyasal silah kullanıldığına' yönelik iddialar tamamen gerçek dışıdır. Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından uluslararası hukuk ve anlaşmalar tarafından yasaklanmış mühimmat kullanılmamaktadır. Bu tür mühimmat Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde bulunmamaktadır."

kalan karakter 1000

Mkkk Mkkk

Ah şeytan İngiliz'ler .dünyadaki tek terörist sizsiniz bunu çok iyi biliyorsunuz .aynı Zaman'da en büyük hırsız devlette sizsiniz Afrika'yı Avustralya'yı Asya'yı ya tüm dünyadaki insaların malını mülkünü çalıp o Pis Ada'nıza çalıp götürdüğünüzü çok iyi biliyoruz .ama bunun hesabını vereceksiniz .Rabbim sizi kuru ekmeğe muhtaç etsin işAllah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 19.10.2019 10:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.