Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 13.10.2019 17:34
  • Son Güncelleme: 13.10.2019 17:44

Trump'tan bir "" açıklaması daha!

Başkanı 'ın, Twitter'daki mesaisi sürüyor. Trump 'na ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Trump, "Türkiye sınırındaki yoğun mücadeleye katılmamamız çok akıllıca. Bizi yanlışlıkla savaşlarına sürükleyenler hala savaşmamız için zorluyorlar. Ne kadar kötü bir karar verdiklerini bilmiyorlar" ifadelerini kullandı.

Trump'tan bir açıklama daha!

Başkanı 'ın, Twitter'daki mesaisi sürüyor.

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından 'na ilişkin yeni açıklamalarda bulundu.

Trump, "Türkiye sınırındaki yoğun mücadeleye katılmamamız çok akıllıca. Bizi yanlışlıkla Ortadoğu savaşlarına sürükleyenler hala savaşmamız için zorluyorlar. Ne kadar kötü bir karar verdiklerini bilmiyorlar" ifadelerini kullandı.

Trump'ın açıklamaları şu şekilde:

"İki yıl önce Suriye'nin başka bir bölgesinde Kürtlerle savaşacaktı. Birçok insan bizim Kürtlerle Irak'a karşı savaşmamızı istedi. Ben hayır dedim ve Kürtler savaşı bıraktı. Şimdi aynı şey Türkiye ile oluyor"

"Kürtlerle Türkiye yıllardır savaşıyor. Türkiye 'yı en kötü terör örgütü olarak görüyor. Başkaları gelip o veya bu tarafta savaşmak isteyebilir. Onlara izin verin. Durumu yakından takip ediyoruz. Sonu olmayan savaşlar"

"Türkiye'ye kuvvetli yaptırımlar uygulama konusunda ve Demokratlar dahil Kongre'nin birçok üyesiyle uğraşıyorum. Maliye Bakanlığı hazır, ekstra yasa tasarıları gerekebilir. Bu konuda müthiş bir fikir birliği var. Türkiye bunun yapılmamasını istedi. Beklemede kalın"

kalan karakter 1000

OSMANLI OSMANLI

zaten ABD yi israil lobileri savaşa sokuyor ,ABD yi avuçlarının içine almışlar ,istedikleri gibi yönetiyorlar ,başkan umurlarında değil .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.10.2019 08:58
Selim 1517 Selim 1517

Güney de Bahabiler,İşid in bas kesicileri DonTrump un aidatlarını ödememişe benziyor.Suudları,BAE ,Bahrain i de bekleriz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2019 21:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.