Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 08.10.2019 21:22
  • Son Güncelleme: 08.10.2019 22:17

'li Senatör haddini aştı! " 'nin kuzeyine girerse..."

'de Cumhuriyetçi Parti'nin önde gelen senatörü haddini aştı. ’nin Fırat'ın doğusuna yapmaya hazırlandığı operasyona ilişkin açıklama yapan Graham küstahça tehditler savurdu. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Graham,"Türkiye 'nin kuzeyine girerse, bu adımı Kongre'nin cehennemden gelme yaptırımları takip edecektir." ifadelerini kullandı.


'de Cumhuriyetçi Parti'nin senatörlerinden 'nin Fırat'ın doğusuna düzenlemeyi planladığı operasyon konusunda küstah tehditlerde bulundu.

"KAPSAMLI, DERİN VE YIKICI YAPTIRIMLAR"
Twitter hesabından paylaşımda bulunan Graham,"Türkiye Suriye'nin kuzeyine girerse, bu adımı Kongre'nin cehennemden gelme yaptırımları takip edecektir. Kapsamlı, derin ve yıkıcı yaptırımlar" ifadelerini kullandı.

Graham daha önce yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 'ye girmesi durumunda Demokratlarla ortak bir yaptırım tasarısını Kongre'den geçireceklerini ve Türkiye'nin üyeliğinin askıya alınması çağrısı yapacaklarını söylemişti.


GRAHAM'IN O SÖZLERİ MEHMET AKİF ERSOY'UN DİZELERİNİ AKILLARA GETİRDİ
ABD'li Senatör Graham'ın tehditleri akıllara gücünü daima milletten alan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın okuduğu ve Mehmet Akif Ersoy'a ait olan, ''Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz, bu yol hak yoludur dönme bilmez yürürüz'' dizelerini getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.