Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 10.09.2019 21:48
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 21:49

Trump tarafından görevinden ayrıldığı duyurulan Bolton’dan ilk açıklama!

ABD Başkanı Donal Trump tarafından görevinden ayrıldığı duyurulan Bolton, istifa etmeyi dün gece teklif ettiğini ama Trump’ın ‘Yarın konuşalım’ dediğini açıkladı.

İstifası duyurulan Bolton’dan ilk açıklama!

ABD Başkanı Donal Trump tarafından görevinden ayrıldığı duyurulan Bolton, istifa etmeyi dün gece teklif ettiğini ama Trump'ın 'Yarın konuşalım' dediğini açıkladı.

ABD Başkanı 'ın John Bolton'dan istifa etmesini istediğini ve bu sebeple Bolton'un istifasını sunduğu yönündeki açıklamasından sonra Bolton'dan konuya ilişkin ilk açıklama geldi Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Bolton, "Dün gece istifa etmeyi teklif ettim, Başkan Trump, 'Bunu yarın konuşalım' dedi" ifadelerini kullandı.

TRUMP'IN AÇIKLAMALARI...
Trump açıklamasında, "John Bolton'u Beyaz Saray'ın artık kendisinin hizmetlerine ihtiyacı olmadığı konusunda dün gece bilgilendirdim" ifadelerini kullanmıştı. Kendisinin birçok konuda Bolton ile anlaşamadıklarını belirten Trump, "Ondan istifa etmesini istedim, ki istifası bu sabah elime geçti. John'a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" demişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.