Bugünkü
Takvim

Rekor ölümle bitti

'nin Oregon eyaletindeki 'nde hız rekoru kırmaya çalışan 'tan son dakika ölüm haberi geldi. Rekor kırmak isterken aracın kontrolünü kaybeden yarışçının ölümü sevenlerini ve ailesini yasa boğdu. Combs, 2013'te 640 kilometre olarak belirlediği hız rekorunu kırmaya çalışıyordu. 39 yaşındaki ünlü kadın 4 teker üzerindeki en hızlı kadın olarak biliniyordu.

Rekor ölümle bitti
ABD'nin Oregon eyaletindeki 'nde hız rekoru kırmaya çalışan Jessi Combs'tan son dakika ölüm haberi geldi. Rekor kırmak isterken aracın kontrolünü kaybeden yarışçının ölümü sevenlerini ve ailesini yasa boğdu. Combs, 2013'te 640 kilometre olarak belirlediği hız rekorunu kırmaya çalışıyordu. 39 yaşındaki ünlü kadın 4 teker üzerindeki en hızlı kadın olarak biliniyordu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.