Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 22.08.2019 10:00
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 10:05

ABD'den skandal açıklaması! İlk kez konuştular

Sözcüsü Morgan Ortagus, terörle ilişkileri tespit edilen 3 belediye başkanlarının yerine atanmasına ilişkin açıklamada bulundu. Ortagus, "Seçilmiş yetkililerin görevden alınması ve yerine seçilmemişlerin getirilmesi her zaman endişe vericidir" dedi.

Türkiye için ilk kez konuştular! ABD'den sürpriz kayyum açıklaması

Sözcüsü Morgan Ortagus, düzenlediği basın toplantısında Türkiye'de , ve Büyükşehir Belediye Başkanlarının görevden alınarak atanmasına ilişkin açıklama yaptı.

Ortagus, ilgili soruya, "Seçilmiş yetkililerin görevden alınması ve yerine seçilmemişlerin getirilmesi her zaman endişe vericidir" yanıtını verdi.

"Türkiye'nin demokrasiye bağlılık çerçevesinde bu meseleyi çözmesini umut ediyoruz" diyen Ortagus, "Türkiye'nin, Kürt azınlıkla olan ilişkilerinde her zaman hoşgörülü bir yaklaşımı teşvik ediyoruz" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

İRFAN İRFAN

İYİ PARTİ VE CHP NİN AÇIKLAMASIYLA BENZER OLMASINADA ŞAŞIRMADIK.PARTİNİN AÇIKLAMAYI KİMDEN (ABD) ALDIĞI ORTADA..!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.08.2019 13:26
ihsan ihsan

asıl biz senin gibi teröist devletten endişe duyuyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.08.2019 12:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.