Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.08.2019 21:10
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 21:10

lı lider Şerif'ten 'ye "Keşmir" teşekkürü

Müslüman Ligi-Navaz lideri , Başkan ile Devlet Başkanı 'e, "Keşmir" konusunda Pakistan'a verdikleri destek dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

Pakistan'dan Türkiye'ye özel teşekkür

'da ana muhalefet partisi Pakistan Müslüman Ligi-Navaz (PML-N) lideri , Cumhurbaşkanı ile Devlet Başkanı 'e, "Keşmir" konusunda Pakistan'ın arkasında durdukları için teşekkür etti.

Şerif, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Pakistan İslam Cumhuriyeti ve Pakistan Müslüman Ligi-Navaz adına Türkiye'ye, Keşmir konusunda Pakistan'a güçlü ve kararlı desteği için teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Bu durumu 'nin uzun süredir güvenilir ve içten dostluğun bir işareti olarak nitelendiren Şerif, "Sizi temin ederim ki, partim ve ben bu kardeşlik bağını kararlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Şerif, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dinamik ve vizyoner liderliği altında Türkiye için daha fazla refah ve başarı için dua ettiğini belirtti.

Çin ile Pakistan için "Demir kardeşler" benzetmesinde bulunan Şerif, Keşmir konusunda Pakistan'a verdiği destek için Çin Devlet Başkanı Şi'ye ayrıca teşekkürlerini iletti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.