Bugünkü
Takvim

Placido Domingo, 9 kadını taciz etmekle suçlandı

Ünlü opera sanatçısı Placido Domingo, 9 kadını taciz etmekle suçlandı. Mağdurlar arasında emekli opera sanatçısı Paticia Wulf da vardı.

Taciz 'opera'syonu
Dünyaca ünlü opera sanatçısı Placido Domingo'ya cinsel taciz suçlamaları yöneltildi. 78 yaşındaki İspanyol tenor Domingo'nın 9 kadını, iş verme vaadiyle taciz ettiği iddia edildi. 8 ses sanatçısı ve bir balerin, 1980'li yıllardan itibaren Domingo'nun tacizine uğradıklarını söyledi. Domingo, suçlamaları reddetti. "Tüm iyi niyetime rağmen yine de birilerini rahatsız hissettirmiş olmam acı verici. Ne kadar eskiye dayanıyor olursa olsun. Benimle çalışanlar kimseye bilerek zarar verecek biri olmadığımı bilir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.