Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 11.07.2019 19:39
  • Son Güncelleme: 11.07.2019 19:39

’nin Haseke kentinde

’nin Haseke kentinde bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu şiddetli bir meydana geldi. Kamışlı bölgesinde bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu büyük bir patlamanın meydana geldiği kaydedildi.


'nin Haseke kentinde bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu şiddetli bir meydana geldi.Haseke kentinin Kamışlı bölgesinde bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu büyük bir patlamanın meydana geldiği kaydedildi. Patlamanın bölgedeki bir kilisenin yakınında gerçekleştirildiği aktarıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olup olmadığı henüz bilinmezken, bölgenin sınırına çok yakın olduğu biliniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.