Bugünkü
Takvim

Eyvah Jolie

Eyvah Jolie
Birleşmiş Milletler Yardımlaşma ve Rehabilitasyon Ajansı Özel Temsilcisi 'li oyuncu , görevi gereği çok sayıda ülkeye adım attı. Ama " adına çalışıyor" suçlaması yapıldı. Ayak bastığı ülkelerde iç karışıklıklar ve hatta savaş bile çıktı. Son olarak Kolombiya- sınırını ziyaret edip kamplardaki çocuklarla bir araya geldi. Jolie'nin Venezuela sınırına gelişi de "Eyvah bu ülkeye de ABD'nin askeri müdahalesi olacak" korkularını akla getirdi.ABD'li oyuncu, hangi ülkeye gitse orada savaş çıktı. Son olarak Venezuela'ya adım attı. Ülkeyi korku sardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.