Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 14.05.2019 11:22
  • Son Güncelleme: 14.05.2019 11:49

Bataktaki 'ı Çipras'ın tehdidi güldürdü: 'ye uygularız

'nin 'de haklarını koruyarak doğalgaz ve arama çalışmalarına devam etmesi Yunan Aleksis Çipras'ın sinirlerini bozdu. Ülkesi de olan Çipras, Türkiye'yi la tehdit etmeye kalkarak kendisine güldürdü.

Bataktaki ülkenin başbakanı güldürdü

kendi haklarını koruyarak 'de ve doğalgaz aramaya devam ediyor. Bu durum ve 'da büyük rahatsızlığa yol açıyor.

Rumların ve Yunanistan'ın ve ABD'ye yaptığı şikayetler de sonuç vermedi. Türkiye kim karşı çıkarsa çıksın Fatih ve Oruç Reis'le bölgede çalışmalarını devam ettireceğini açıkladı.

ÇİPRAS'IN TEHDİDİ GÜLDÜRDÜ
Yunanistan ı Alexis Çipras, doğalgaz aramaya devam etmesi halinde Türkiye'ye ların uygulanacağını söyledi.

Alpha haber ajansına konuşan Çipras, "Eğer bu strateji devam ederse, finansal tedbirler ve yaptırımlar olabilir. Bu uygulamalara devam etmek yerine Türkiye, uluslararası hukuka ve anlaşmalara saygı göstermeli, diyalog masasına oturmalı." dedi.

YUNANİSTAN İLE HAYATİ BİR ALIŞVERİŞİMİZ YOK
Yunanistan'ın Türkiye'ye uygulayabileceği ekonomik yaptırımın ne olduğu merak ediliyor. Zira yaşayan Yunanistan'ın halihazırda Türkiye'ye sağladığı hayati bir kaynak yok.

kalan karakter 1000

İsmail İsmail

çakal kendi ülkesi adına değil, batı adına tehdit ediyor. ite havla demişler, o da havlamış

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.05.2019 12:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.