Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 01.05.2019 06:38
  • Son Güncelleme: 01.05.2019 06:38

Trump'tan ''ya yaptırım tehdidi

ABD Başkanı , sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda ’ya, ordusuna desteğinin sürmesi halinde ‘en üst düzeyde yaptırımlarla birlikte tam ve kapsamlı bir ambargo’ uygulanacağını duyurdu.

Trump açık açık tehdit etti
Trump, Twitter hesabından "Eğer Küba askerleri ve milisleri, Venezuela anayasasını mahvetme ve ölümlere sebep olma amacı güden tüm askeri ve diğer operasyonlarını derhal sonlandırmazsa, en üst düzeyde yaptırımlarla birlikte tam ve kapsamlı bir ambargo Küba adasına uygulanacaktır. Umarım tüm Kübalı askerler derhal ve barışçıl bir şekilde adalarına dönerler" mesajını paylaştı.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUN VAR.SENİN ARKANDAKİ DERİN ABDNİNDE CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLU VAR.ALLAH,A SAVAŞ AÇAN KAYBETMEYE MAHKUM.TARİHTE ÖRNEKLERİ ÇOK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.05.2019 12:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.