Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 13.04.2019 21:03
  • Son Güncelleme: 13.04.2019 21:03

Terör örgütü / o hurdaları 'a taşıyor

Terör örgütü /, 'nin ilinde işgal ettiği 'nde Beşşar Esad rejimine ait kullanılamaz haldeki eski ları ve ekipmanları 'a taşıyor.

Terör örgütü YPG/PKK o hurdaları Irak'a taşıyor

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, terör örgütü /, işgal ettiği 'nde rejimine ait, iç savaştaki saldırılar nedeniyle hurdaya dönen eski ve teknik ekipmanları taşımaya başladı.

Kaynaklar, - sınırındaki Simelka 'ndan araç kasalarında Irak'a götürülen söz konusu askeri malzemelerin hurda olarak satılabileceğini belirtti.

Terör örgütü YPG/PKK'ya destek için Fransız askerinin konuşlandığı Tabka Askeri Üssü Mart 2017'den bu yana örgütün işgalinde bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.