Bugünkü
Takvim

'ye uluslararası zirve için getirilen 284 lüks araba kayıp

’de uluslararası zirve sırasında liderlere tahsis edilen 284 lüks otomobil kayboldu. Araçlardan sadece ve 3 Bentley bulundu.

Otomo'bul'!
Dünyanın en fakir ülkelerinden 'de geçen Kasım'da Asya Pasifik Ekonomik İşbirliği (APEC) Zirvesi yapıldı. 21 ülkenin katıldığı zirve öncesi, liderlere tahsil edilmek üzere 284 lüks araç alındı. Bu araçların içinde Maserati ve Bentley de vardı. Zirve için uçaklar dolusu araba getirtilmesi, halkı kızdırmıştı. Hükümet ise "Araçları satacağız" açıklamasını yapmıştı. Ancak zirvenin ardından liderlere tahsis edilen araçlar kayıplara karıştı. Polis, araçları bulmak için çalışma başlattı. 'dan tanesi 100 bin dolara alınan ve 3 Bentley'in eski bir garajda bulurduğu ancak bazılarının parçalara ayrıldığı ortaya çıktı. Kayıp diğer araçların bulunması için çalışmaların sürdüğü açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.