Bugünkü
Takvim

'a şantaj kavgası büyüyor!

, kendisine yapılan tehditlere rest çekince, Arabistan cephesinden cevap geldi: Biz bu işte yokuz. Açıklamalar iftira boyutundadır.

Kavga büyüyor
Dünyanın en zengin adamı olan , ABD Başkanı Trump'a yakın olan 'ın kendisine yönelik çıplak selfie şantajında 'ın da parmağı olabileceğini ima etti. Jeff Bezos, 'da öldürülen Cemal Kaşıkçı'nın köşe yazarlığı yaptığı ve i sürekli güncel tutan 'un sonuna kadar bu cinayetin aydınlatılması için çabalayacağını söyledi. Washington'a ziyarette bulunan Suudi Arabistan'ın Dışişleri'nden Sorumlu Devlet Bakanı Adil el Cubeyr, Kraliyet ile American Media, Inc. arasında bir bağlantı olmadığını savunarak Bezos'a tepki gösterdi.Prens Selman

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.