Bugünkü
Takvim

Jeff Bezos: Suçlu Selman

Suçlu Selman
AMAZON'un kurucusu ve 'un sahibi Bezos, kişisel bilgilerinin sızdırılmasında Suudilerin rolü olduğunu iddia etti. 137 milyar dolar servetiyle dünyanın en zengin adamı olan Bezos, dergisi ve bağlı olduğu American Media Incorporated'in (AMI) önemli isimlerinden Pecker'ın, "çıplak fotoğrafların var" diyerek şantaj yaptığını öne sürmüştü. Bezos, Trump'ın arkadaşı Pecker'in bunu yapmasının arkasında Suudi Veliaht Prens Selman'ın olduğunu işaret etti. Bezos, Cemal Kaşıkçı'nın Suudiler tarafından öldürülmesiyle ilgili yayınlarından ötürü de Trump ile aynı fikirde olan Selman'ın gruba destek verdiğine değindi. Bezos'un Arabistan ile iş birliğiyle suçladığı dergi, geçen yıl Selman'ın reform girişimlerini kapak yaptığı, 100 sayfalık bir sayı hazırlamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.