Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 12.02.2019 21:18
  • Son Güncelleme: 12.02.2019 21:19

Aliyev'den Başkan Erdoğan'a taziye mesajı

Aliyev, 'da hayatını kaybedenler ile Çekmeköy'de düşmesi sonucu şehit olan 4 asker için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taziye mesajı gönderdi.

Aliyev'den Başkan Erdoğan'a taziye mesajı

, 'da hayatını kaybedenler ile Çekmeköy'de düşmesi sonucu şehit olan 4 asker için Cumhurbaşkanı 'a taziye mesajı gönderdi.

Aliyev, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığının resmi internet sitesinde yayımlanan mesajında, bina çökmesi sonucu ve nda can kayıpları olması haberinin kendisini son derece kederlendirdiğini belirtti.

Mesajında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, hayatını kaybedenlerin ailelerine, yakınlarına ve Türk halkına, kendisi ve Azerbaycan halkı adına taziye dileklerini ileten İlham Aliyev, yaralılara da şifa diledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.