Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 11.02.2019 22:26
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 22:27

'da ödüllü haber sunucusu helikopter sında öldü

'da sıklıkla televizyonda devlet başkanı adayları arasındaki münazaraları yöneten 66 yaşındaki , ilginç bir da hayatını kaybetti. Boechat'ın bindiği helikopter, 'da işlek bir otobanda kamyonun üzerine düştü. Vatandaşlar ve meslektaşları, sosyal medyada duygularını dile getiren mesajlar paylaştı.

TV Band kanalı, televizyonun gece haberlerinin yanı sıra bir radyo programının sunuculuğunu yapan 66 yaşındaki Ricardo Boechat'ın, Campinas kentinden dönüşte bindiği helikopterin, Sao Paulo'da işlek bir otobanda kamyonun üzerine düştüğünü duyurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.