Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 11.01.2019 22:05
  • Son Güncelleme: 11.01.2019 22:24

Trump'ın ardından da açıkladı! Gitmeyecek

Başkanı Trump ve Fransa Cumhurbaşkanı , 'a katılmayacak. Trump'ın davosa katılmama nedeni ülkesindeki 'hükümet' krizi. Macron'un ise, 17 Kasım'dan bu yana sokaklarda olan sarı yelekliler.

Trump'ın ardından Macron da açıkladı! Gitmeyecek
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel , sarı yelekliler eylemleri nedeniyle, İsviçre'nin kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu'na (WEF) katılmayacak.

Fransa Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada, etkinliğe katılamamasında ana neden olarak sarı yelekliler eylemleri gösterilen Macron'un, 21 Ocak'ta Versailles'da iş dünyası liderleriyle Choose France forumuna ev sahipliği yapacağı duyuruldu.

Başkanı da ABD hükümetinin kapalı olması sebebiyle foruma katılamayacağını açıklamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.