Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 11.01.2019 00:00
  • Son Güncelleme: 11.01.2019 13:39

dakika... Koalisyon resmen açıkladı: 'den çekilme başladı!

dakika... öncülüğündeki karşıtı , 'den çekilmenin başladığını resmen duyurdu. Koalisyon güçleri adına açıklama yapan sözcü Colonel Sean Ryan, çekilmenin nereden ve nasıl yapılacağıyla da ilgili detay vermedi.

Koalisyon resmen açıkladı: Çekilme başladı!

dakika gelen bilgiye göre, öncülüğündeki karşıtı , 'den çekilmenin başladığını resmen duyurdu. Ajanslardan gelen ilk bilgilere göre, ABD öncülüğündeki DAEŞ karşıtı uluslararası koalisyon, Suriye'den çekilmenin başladığını resmen duyurdu.

Koalisyon güçleri adına açıklama yapan sözcü Colonel Sean Ryan, ABD önderliğindeki DAEŞ'le Mücadele Koalisyonunun, Suriye'den çekilmeye başladığını duyurdu.

Çekilmeyle ilgili kesin bir tarih vermeyen Ryan, çekilmenin nereden ve nasıl yapılacağıyla da ilgili detay vermedi.

RUSYA: ABD, SURİYE'DE KALMAK İSTİYOR
Öte yandan Rusya Dışişleri Bakanlığı tarafından da ABD'nin Suriye'den çekilmesiyle ilgili açıklama geldi.

Moskova yönetimi, ABD'nin çekileceğini duyurmasına rağmen Suriye'de kalmayı istediğini iddia etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.